Tiki-taka

A Manchester City az utolsó percben szerzett góllal győzött a Newcastle vendégeként.

A Premier League 21. fordulójának szombati zárómérkőzésén a Manchester City 3-2 arányban legyőzte a Newcastle Unitedet idegenben.

A City Bernardo Silva találatával előnybe került az első félidőben, azonban a hazai csapat két perc alatt fordított, így 2-1-re vezetett a félidőben.

A második félidőben Kevin De Bruyne, aki csereként lépett pályára és hosszú ideig sérült volt, gólt szerzett, ezzel egyenlített a manchesteri csapat. Végül a 91. percben Oscar Bobb találatával szerezte meg a három pontot a csapat.

A győzelem eredményeként Pep Guardiola együttese a második helyre lépett előre a táblázaton, míg a Newcastle United a tizedik helyen maradt.